Bez wątpienia najpopularniejsze okna na świecie, a o ich popularności decyduje bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny. Oferowane przez nas okna PCV są produkowane w Polsce ale cieszą się uznaniem klientów w wielu krajach Europy. Ich jakość i trwałość stanowią istotną przewagę nad produktami konkurencji.

Bez wątpienia najpopularniejsze okna na świecie, a o ich popularności decyduje bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny.

Oferowane przez nas okna PCV są produkowane w Polsce ale cieszą się uznaniem klientów w wielu krajach Europy.

Ich jakość i trwałość stanowią istotną przewagę nad produktami konkurencji. 

Nie tylko pełnią rolę szczelnej bariery przed czynnikami zewnętrznymi jak zimno, deszcz, wiatr i śnieg, wysokie temperatury latem czy hałas, ale są również ozdobą budynku, w którym zostały zamontowane. 

Nasza szeroka oferta, powoduje, że jesteśmy w stanie dobrać okna PCV zarówno do wysoko energooszczędnych domów pasywnych jak i dla nieogrzewanych budynków gospodarczych czy garaży.

Jeśli jeszcze dołożymy do tego nasz profesjonalny montaż - mamy przepis na sukces !!!

 

W naszych oknach znajdziecie:

 

  • wielokomorowe profile o grubości nawet 88 mm i wysokiej izolacyjności termicznej 
  • 3 uszczelki ( zewnętrzna, wewnętrzna i centralna ) doskonale izolujące przed zimnem, wilgocią i hałasem 
  • pakiety czteroszybowe o współczynniku przenikania ciepła U=0,4 W/m2K z ciepłymi ramkami znacznie poprawiającymi termikę
  • idealnie rozmieszczone w profilach ramy i skrzydła wzmocnienia z wysokogatunkowej stali zapewniające perfekcyjną statykę i umożliwiające wykonanie okien o wysokości do 240 cm.
  • okucia umożliwiające wykonanie okien ze skrzydłami o ciężarze 150 kg
  • bogatą paletę kolorów - standardowych, oklein o strukturze drewna a nawet metalicznych    
  • jasnoszare uszczelki w białych oknach
  • nowoczesny i elegancki zgrzew V-perfect

 

Dzięki powyższym cechom, wiemy, że oferujemy Państwu produkty o najwyższej jakości.

 

W dzisiejszych czasach, gdy projektanci i inwestorzy dążą do zastosowania jak największych przeszkleń, mimo, że okna PCV mają wiele zalet, zdarza się, że wielkość konstrukcji nie pozwala na ich zastosowanie. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą okna aluminiowe.

OKNA PCV