Rzecz równie ważna ( a być może ważniejsza ) jak same okna.

 

W naszej firmie opracowujemy sposób montażu już na etapie projektu okien dla naszych klientów. Bierzmy pod uwagę rodzaj i wielkość konstrukcji, rozważamy zastosowanie ciepłych podwalin okiennych i ciepłych parapetów,  wybieramy odpowiednie materiały uszczelniające, sposób wykończenia elewacji a nawet to czy do budynku będzie mógł dojechać dźwig konieczny do szklenia dużych okien. Nigdy nie proponujemy naszym klientom rzeczy, które uważamy za zbędne lub pozornie atrakcyjne, niesprawdzone nowości, których pełen jest internet. 

 

Mamy świadomość, że dobry montaż to dodatkowe koszty, ale warto je ponieść.

Nawet najlepsze i najdroższe okna bez właściwego montażu, będą tylko kłopotem.

 

W czasie naszej pracy widzieliśmy dziesiątki wadliwie zamontowanych okien i drzwi, a skutki takich "montaży" przynosiły użytkownikom tylko nerwy i niepotrzebne dodatkowe koszty, które ponosili by wyregulować okucia, usunąć mostki termiczne, przecieki i nieszczelności. 

Zdarza się, że wadliwie przeprowadzony montaż prowadzi do tego, że okno czy drzwi trzeba wymontować i zamontować powtórnie, a wtedy koszty doprowadzenia okien i domu do stanu używalności rosną jeszcze bardziej.  

MONTAŻ