Obiad w ogrodzie, a może ogród w jadalni?

 

Coraz częściej projektanci i nasi klienci wymagają by dom łączył się z tarasem czy ogrodem w sposób naturalny i jak najmniej zauważalny. Chcą z salonu lub kuchni ( a czasem nawet z łazienki ) cieszyć się pięknem otaczających dom widoków. Nie interesują ich okna i drzwi balkonowe o standardowych wymiarach. 

Te życzenia realizujemy poprzez montaż ekstremalnie dużych przeszkleń, z szybami o powierzchni nawet kilkunastu metrów kwadratowych,  ale co z drzwiami? Na nie też jest sposób.

 

W naszej ofercie mamy tarasowe drzwi przesuwne typu HS, których konstrukcja pozwala na wykonanie drzwi o wysokości do trzech metrów i ciężarze skrzydła do 400 kg. Tak, to ogromny ciężar, ale specjalnie zaprojektowane okucia umożliwiają łatwe przesuwanie skrzydła drzwi bez konieczności stosowania siłowników elektrycznych.

Warto zauważyć, że drzwi typu HS umożliwiają ich montaż w sposób bezprogowy, w którym całą dolną futrynę chowamy                    w podłodze.  

 

A propos montażu - w przypadku drzwi HS jakość montażu jest szczególnie ważna i to on w bardzo dużej mierze decyduje o tym czy mamy ogromne drzwi tarasowe, które zrobią wrażenie na każdym naszym gościu, czy mamy ogromny kłopot.

 

Zdaj się na nas żeby jednak mieć drzwi :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRZESUWNE DRZWI TARASOWE HS